فایل کاربردی پاورپوینت سلول های بنیادی پرتوان القایی از تولید تا کاربرد 41 صفحه

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم قسمتی از متن و توضیحات پاورپوینت سلول های بنیادی پرتوان القایی از تولید تا کاربرد را در زیر مطالعه نمایید.

سلول های بنیادی پرتوان القایی از تولید تا کاربرد

فرمت فایل: pptx

تعداد صفحات: 41

حجم فایل: 610 کیلو بایت

سلول های بنیادی علاوه بر قابلیت خودنوزایی و تکثیر نامحدود قادرند یک یا چند نوع سلول تمایز یافته را به وجود آورند. سلول های بنیادی براساس انواع سلول های تمایزیافته ای که می توانند ایجاد کند، به سه گروه سلول های بنیادی تک توان ( نظیر سلول های بنیادی اسپرماتوگونیال)، سلول های بنیادی چند توان ( نظیر سلول های بنیادی خونساز ) و سلول های بنیادی پر توان ( نظیر سلول های بنیادی جنینی، (Embryonic Stem cells ES cells) تقسیم بندی می شوند. سلول های بنیادی پر توان قادرند به مشتقات هر سه رده ی زایای اکتودرم، مزودرم و آندودرم متمایز شده و در کامل ترین تعریف، باید بتوانند یک موجود کامل را ایجاد کنند. سلول های بنیادی پر توان کاربردهای بسیاری در مدل سازی بیماری ها، غربالگری و تولید داروهای جدید،مطالعه وقایع مولکولی درگیر در تولید حالت پر توان و همچنین پتانسیل خوبی برای استفاده در درمانگاه های سلول درمانی دارند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت سلول های بنیادی پرتوان القایی از تولید تا کاربرد ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت سلول های بنیادی پرتوان القایی از تولید تا کاربرد – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
سلول های بنیادی پرتوان القایی از تولید تا کاربرد

فایل مفید دیگر:  فایل کاربردی دانلود پاورپوینت چرخه سلولی 28 صفحه

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *