فایل کاربردی بلوتوث چیست؟ 7 صفحه

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم قسمتی از متن و توضیحات بلوتوث چیست؟ را در زیر مطالعه نمایید.

به تازگی پس از یك سمینار عصرانه به خانه باز گشته اید Notebook تان در كیف تان قرار دارد ، PDA (Personal Digital Assistant) خود را به كمر بسته اید ، و تلفن همراه تان در جیب جای دارد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 7

حجم فایل: 24 کیلو بایت

بلوتوث چیست؟

به تازگی پس از یك سمینار عصرانه به خانه باز گشته اید.

Notebook تان در كیف تان قرار دارد ، PDA (Personal Digital Assistant) خود را به كمر بسته اید ، و تلفن همراه تان در جیب جای دارد.

در سمینار امروز یادداشتهایی را در Notebook خود نوشته اید . همین كه به خانه می رسید و از كنار چاپگر جوهر افشان خود عبور می كنید ، Notebook ، چاپگر را پیدا می كند و به طور خودكار یادداشتهای سمینار را به چاپگر ارسال می كند و آنها روی كاغذ چاپ می شوند .

درهمین حال ، PDA شما كامپیوتر رومیزی را تشخیص می دهد و درخواست می كند كه دفتر تلفن و برنامه روزانه شما را Update شود . هم چنین همه پیامهای ایمیلی را كه ارجهیت آنها را تعیین كرده اید درخواست می كند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بلوتوث چیست؟ ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بلوتوث چیست؟ – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
بلوتوث چیست؟;دانلود مقاله بلوتوث چیست؟;خرید و دانلود مقاله بلوتوث چیست؟;خرید مقاله بلوتوث چیست؟;دانلود رایگان مقاله بلوتوث چیست؟;دانلود رایگان تحقیق بلوتوث چیست؟;دانلود رایگان پروژه بلوتوث چیست؟;دانلود و خرید مقاله بلوتوث چیست؟;خرید و دانلود تحقیق بلوتوث چیست؟

فایل مفید دیگر:  فایل کاربردی بررسی آشنایی با مفاهیم پایگاه داده 139 صفحه

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *