فایل کاربردی بررسی تحلیلی استانداردهایAPB و FASB در زمینه گزارشگری تغییرات حسابداری 22 صفحه

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم قسمتی از متن و توضیحات بررسی تحلیلی استانداردهایAPB و FASB در زمینه گزارشگری تغییرات حسابداری را در زیر مطالعه نمایید.

بررسی تحلیلی استانداردهایAPB و FASB در زمینه گزارشگری تغییرات حسابداری

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 22

حجم فایل: 29 کیلو بایت

بررسی تحلیلی استانداردهایAPB و FASB در زمینه

گزارشگری تغییرات حسابداری

بعد از انتشار بیانیه شماره 20 APB در زمینه نحوه گزارشگری تغییرات حسابداری مباحث متعددی در زمینه كفایت این استاندارد و توان افزایش قابلیت مقایسه صورتهای مالی واحدهای تجاری در نتیجه بكارگیری این رهنمود در مجامع علمی حسابداری مطرح گردید. برخی از محققان و اندیشمندان حسابداری بر این عقیده بودند كه بكارگیری روشهای دوره جاری و تسری به آینده از قابلیت مقایسه صورتهای مالی می كاهد، لذا در این نوشتار سعی شده است دیدگاههای تئوریک موجود در زمینه گزارشگری تغییرات در اصول حسابداری مورد بررسی تحلیلی قرار گیرد و به همین منظور کلیه بیانیه های APB و FASB در این زمینه گردآوری و مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. هدف از این تحقیق فراهم آوردن مبنایی جهت تدوین و تصویب استاندارد تغییرات حسابداری در ایران بوده است تا بتوان استاندارد مربوط به تغییرات حسابداری را به گونه ای ارایه نمود که بر قابلیت مقایسه صورتهای مالی واحدهای انتفاعی افزوده گردد. بر مبنای نتایج حاصل از این بررسی به نظر می رسد كه روش تسری به گذشته می تواند به عنوان روش اصلی گزارشگری تغییرات در اصول حسابداری توصیه شود.

واژه های کلیدی: تغییرات اختیاری، تغییرات غیر اختیاری، روش دوره جاری، روش تسری به گذشته، روش تسری به آینده

فایل مفید دیگر:  فایل کاربردی بررسی رابطه بین تناسب استراتژی و ساختار سازمانی با عملکرد در شرکت های خانوادگی 200 صفحه

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بررسی تحلیلی استانداردهایAPB و FASB در زمینه گزارشگری تغییرات حسابداری ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بررسی تحلیلی استانداردهایAPB و FASB در زمینه گزارشگری تغییرات حسابداری – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
بررسی تحلیلی استانداردهایAPB و FASB در زمینه ;گزارشگری تغییرات حسابداری

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *