فایل کاربردی بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی 30 صفحه

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم قسمتی از متن و توضیحات بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی را در زیر مطالعه نمایید.

◄ پردازشگر مرکزی (CPU) ریزپردازنده بمنزله مغز کامپیوتربوده و مسئولیت انجام تمامی عملیات ( مستفیم یا غیر مستقیم ) را برعهده دارد هر چیزی را که کامپیوتر انجام می دهد با توجه به وجود ریز پردازنده است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 30

حجم فایل: 301 کیلو بایت

بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی

پردازشگر مرکزی (CPU)
ریزپردازنده بمنزله ” مغز” کامپیوتربوده و مسئولیت انجام تمامی عملیات ( مستفیم یا غیر مستقیم ) را برعهده دارد. هر چیزی را که کامپیوتر انجام می دهد با توجه به وجود ” ریز پردازنده ” است .

◄ حافظه
این نوع از حافظه ها با سرعت بالا، امکان ذخیره سازی اطلاعات را فراهم می نمایند. سرعت حافظه های فوق می بایست بالا باشد چراکه آنها مستقیما” با ریزپردازنده مرتبط می باشند. در کامپیوتر از چندین نوع حافظه استفاده می گردد:
( Random-Access Memory(RAM از این نوع حافظه ، بمنظور ذخیره سازی موقت اطلاعاتی که کامپیوتر در حال کار با آنان است، استفاده می گردد.
● ( Read Only Memory (ROM یک حافظه دائم که از آن برای ذخیره سازی اطلاعات مهم در کامپیوتر استفاده می گردد.
● (Basic Input/Output System (BIOS یک نوع حافظه ROM ، که از اطلاعات آن در هر بار راه اندازی سیستم استفاده می گردد.
● Caching حافظه ای سریع که از آن برای ذخیره سازی اطلاعاتی که فرکانس بازیابی آنان بالا باشد، استفاده می گردد.
● Virtual Memory فضای موجود بر روی هارد دیسک که از آن برای ذخیره سازی موقت اطلاعات استفاده و در زمان نیاز عملیات جایگزینی در حافظه RAM انجام خواهد شد .

فایل مفید دیگر:  شهر الکترونیک زیر دسته کامپیوتر و IT

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی چیست؟;دانلود مقاله بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی ;دانلود رایگان مقاله بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی ;دانلود رایگان تحقیق بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی ;دانلود رایگان پژوهش بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی ;خرید و دانلود مقاله بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی ;دانلود و خرید مقاله بخش های اصلی کامپیوترهای شخصی

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *