فایل کاربردی اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات 40 صفحه

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم قسمتی از متن و توضیحات اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات را در زیر مطالعه نمایید.

كمتر روزی است كه از طریق رسانه های خبری در مورد تحولات اینترنت به گوشمان نرسد این پدیده زمینه را برای دستیابی به اطلاعات مورد علاقه مردم جهان فراهم نموده است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 40

حجم فایل: 39 کیلو بایت

اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات

كمتر روزی است كه از طریق رسانه های خبری در مورد تحولات اینترنت به گوشمان نرسد. این پدیده زمینه را برای دستیابی به اطلاعات مورد علاقه مردم جهان فراهم نموده است.

شاید بتوان اینترنت را به اقیانوس بیكران اطلاعات شبیه كرد زیرا نه مالك شناخته شده ای دارد و نه دركنترل دولت خاص می باشد ومانند اقیانوس دارای شگفتیها وپتانسیلهای ناشناخته ای می‎باشد كه اگر با امكانات جستجو ومسیریابی در این اقیانوس آشنایی نداشته باشیم بزودی سردرگم خواهیم شد به همین منظور لازم است با این پدیده وكاربرد آن آشنایی اجمالی داشته باشیم وببینیم چقدر از فعالیتهای روزمره ما می‎توانند با اینترنت مرتبط باشد.

ما برای ارسال نامه از منزل خارج شده به اداره پست می‎رویم برای كسب اطلاع ازقیمت كالاهای مورد نیاز خود به بازار می‎رویم. برای آگاهی از آخرین اخبار روزنامه میخریم برای نقد كردن چك یا كرفتند پول به بانك می رویم، برای مطالعه ویا تحقیق برای موضوع خاصی به كتابخانه و آزمایشگاه خاصی می رویم.

برای رزرو بلیط ویا تهیه آن مسافت زیادی طی می كنیم وهزاران كارها وفعالیتهای دیگر كه هركدام می‎تواند وقت وانرژی زیادی را از ما بگیرد شاید مراجعه وكسب اطلاع درباره قیمت ومشخصات وجود یا عدم وجود یك كالا از بازار نیمی از وقت مارا بگیرد یا برای شركت دریك جلسه 2 ساعت یا بیش از نصف روز وقت صرف كنیم ولی اگر امكانی یافت شود كه بتواند تمامی رفت و آمدها، جستجوهای طولانی و كارهای بیهوده مقدماتی برای كسب اطلاعات را حذف كند چقدر در وقت وانرژی مان صرفه جویی نموده ایم

فایل مفید دیگر:  تحقیق درباره امنیت کامپیوتر و راه های حفاظت از آن زیر دسته کامپیوتر و IT

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود رایگان مقاله;اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات;دانلود مقاله;اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات;خریدو دانلود مقاله اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات;دانلود و خرید مقاله اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات;خرید مقاله اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات;دانلود و خرید تحقیق اینترنت، قابلیتها، كاربردها و اصطلاحات

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *